KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Ram 1913101
nr 191 3101
Ram
1800-tal, litografiskt blad med flicka, 47 x 43
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 november 2002
650 kr
450 kr
550 kr
650 kr
Tilgman Keramik